Förbundsstyrelsen

Sammansättning för perioden 2015-2019:

VoittoVisuri2011

Ordförande
Voitto Visuri
Hem 026-130022
Mobil 070-3334164
voitto.visuri@gmail.com

SeijaSjo¦êstedt15_webb

1. Vice ordförande
Seija Sjöstedt
Mobil 070-3495773
seija32@hotmail.com

PirkkoKarjalainen15_webb

2. Vice ordförande
Pirkko Karjalainen 

Mobil 070-7384297
pirkko.karjalainen@tele2.se

SirpaHumalisto15_webb

Sirpa Humalisto
Mobil 076-029 20 85

PekkaErikoinen15_webb

Pekka Erikoinen
Mobil 070-640 10 11

JaanaPaldanius15_webb

Jaana Paldanius
japa-89@hotmail.com

SaaraLudvigsen15_webb

Saara Ludvigsen
Mobil 070-408 10 53
saara.ludvigsen@
gmail.com

NiinaLaitila15_webb

Niina Laitila
072-932 63 64
niina.laitila@karlskoga.se

JouniSlagner15_webb

Jouni Slagner 
Mobil. 070-6820461
Fax 0922-12012
jouni1576@gmail.com

Suppleanter

TeuvoNevala15_webb

Teuvo Nevala
Mobil 070-550 98 13
teuvo@tecknet.se

 HanneleOikarinen15_webb

Hannele Oikarinen
hanzu1982@hotmail.com

JarnoOvaska15_webb

Jarno Ovaska
Mobil 072-332 07 71
jovaska@iki.fi

_______________

Uppdaterad 2016-06-10

Return to Top ▲Return to Top ▲
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien